Poznaj majtki, które podkreślą piękno kobiecej figury

Każda kobieca figura jest piękna i zmysłowa. Niekiedy jednak odkrycie tego, jak bardzo jest wyjątkowa, jest możliwe przede wszystkim dzięki odpowiednio dobranej bieliźnie. Jak wybrać majtki damskie, aby podkreślić naturalne piękno, a jednocześnie zatuszować to, co nie powinno być oglądane przez każdego?

Figi – zawsze modna klasyka

O figach damskich mówi się często, że to najbardziej uniwersalne majtki, jakie można sobie wyobrazić. Są wygodne i bardzo kobiece. Ich fason sprawia, że bez trudu można podkreślić kobiece krągłości. Figi są jednak znane również z tego, że umożliwiają zatuszowanie nieco wystającego brzucha. Wystarczy sięgnąć po majtki damskie z podwyższonym stanem, aby nie tylko ukryć brzuch, ale również podkreślić talię.

Stringi – seksowny wygląd pobudzający wyobraźnię

Stringi to przykład tych damskich majtek, które budzą najwięcej kontrowersji. I choć są dostępne na rynku od dziesięcioleci, nadal nie brakuje kobiet, które podchodzą do nich nie kryjąc obaw. Tymczasem, wbrew obiegowej opinii, każda kobieta powinna mieć w swojej szafie przynajmniej kilka ich par. To idealne rozwiązanie, gdy planuje się założenie zmysłowej sukienki idealnie opinającej pośladki. Majtki pozostają niewidoczne, nie tworzą też nieestetycznej linii na ubraniu, która budzi często rozbawienie. Mitem jest to, że stringi są zagrożeniem dla wrażliwej, kobiecej skóry. Jeśli dobierzemy ich rozmiar do naszych potrzeb, nie musimy obawiać się nawet drobnego obtarcia.

Tangi – jeszcze piękniejsze pośladki

Jeśli poszukiwane są majtki, które nie tylko podnoszą pośladki, ale jednocześnie uwydatniają je, tangi zdają się nie mieć sobie równych. Powszechnie uważa się je za modele nie tylko seksowne, ale jednocześnie uwodzicielskie. Zakładając je nie trzeba przy tym obawiać się żadnych skutków ubocznych. Podobnie, jak ma to miejsce w przypadku stringów, kupując tangi warto zwrócić uwagę na to, jaki rozmiar można uznać za odpowiedni. Majtki zbyt małe mogą być niewygodne, zbyt duże zaś wcale nie muszą owocować lepszym efektem końcowym.