Majtki cnoty pas – uległość i dominacja

Pas cnoty wywodzący się z czasów średniowiecza, wykorzystywany wtedy do ograniczania swobody kobiet, stosowany jest obecnie jako gadżet erotyczny w kręgach BDSM. Jako zabawka erotyczna pozwala kontrolować wzwód mężczyzny i urozmaicić życie seksualne partnerów. Wprowadza do alkowy nutę pikanterii i bezpruderyjności, otwierając oboje na nowe doznania i zabawę w odgrywanie ról. Jedna osoba może przyjąć rolę dominującej, podczas gdy druga- uległej, podporządkowując się poleceniom partnera.

Męski pas cnoty – przyjemność oparta na uległości

pas cnoty męskiChoć powszechnie uważa się, że pas cnoty wykorzystywany jest głównie przez kobiety, dostępna jest również wersja dla panów. Pas cnoty meski pozwala przejąć inicjatywę kobiecie i zdominować partnera. To w rękach kobiety spoczywa odpowiedzialność za orgazm i podniecenie mężczyzny. Partnerzy zobowiązują się do przyjęcia ról i postępowania według zaleceń osoby dominującej. Zakres poleceń i pomysłów ograniczony jest tylko wyobraźnią kobiety lub hasłem bezpieczeństwa, które ustalają partnerzy. Majtki cnoty powstały z myślą o osobach, które preferują w sypialni dominację lub wręcz przeciwnie – uległość. Stosowanie gadżetu pozwala eksperymentować, poznawać własne granice, ulubiony sposób stymulacji, jak i wprowadzić zupełnie nową jakość do życia seksualnego. Pas cnoty dla kobiet, jak i dla mężczyzn pozwalają stopniowo budować napięcie i odizolować miejsca intymne od bodźców dotykowych.

Pas cnoty – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Aby pas cnoty spełnił swoje funkcje, powinien być odpowiednio dobrany:

  • ani zbyt luźny, ani zbyt ciasny
  • wykonany z bezpiecznych, atestowanych materiałów
  • dopasowany do rozmiarów penisa
  • a także prawidłowo założony i zapięty na kłódkę.

W internetowym sklepie sexshop112 znajdziemy bezpieczny pas cnoty wysokiej jakości, spełniający wszelkie warunki bezpieczeństwa, zrobione z dobrego materiału, a wysyłka jest całkowicie dyskretna.