Co przyda się w szafie mamy karmiącej piersią?

Kobiety karmiące piersią muszą bardzo dobrze wyposażyć swoją szafę w rzeczy wygodne i komfortowe. Przydatne będą między innymi koszule nocne dla karmiących, specjalne biustonosz dla mam karmiących, oraz ubrania takie jak koszulki czy sukienki ze specjalnie skonstruowanym dekoltem.

Koszula nocna do karmienia

koszulka_do_karmienia_mama_letizia


Nocna bielizna to ważny element wyposażenia szafy mamy karmiącej. Ubrania dedykowane dla tych pań są skonstruowane w ten sposób, że wystarczy rozpiąć guziki i można z łatwością wyjąć piersi i podać je dziecku. Nie trzeba zatem zdejmować z siebie bielizny nocnej, wystarczy jeden ruch ręki, by karmić w komfortowych warunkach. Koszule nocne dla karmiących wykonane są z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, która jest również miła w dotyku dla maluszka przytulającego się policzkiem do mamy.

Inne elementy bielizny dla karmiących


Koszula nocna do karmienia to rzecz, którą warto ze sobą zabrać już do szpitala, bo będzie bardzo wygodna zaraz po porodzie. Najlepiej zabrać dwie takie koszule by mieć na zmianę i czuć się komfortowo. Poza tym do szpitalny torby trzeba włożyć też specjalne biustonosz do karmienia oraz wygodne bawełniane majtki. Te podstawowe elementy bielizny są potrzebne dla każdej świeżo upieczonej mamy. Lepiej kupić te rzeczy zawczasu jeszcze w ciąży, bo używa się ich praktycznie od pierwszego dnia po porodzie. Pozwalają one funkcjonować wygodnie i młodej mamy zarówno w szpitalu, jak też po powrocie do domu. Gdy raz zacznie się używać takich rzeczy, trudno potem wyobrazić sobie bez nich swoje funkcjonowanie przy dziecku.