Biustonosz ciążowy

biustonosz ciążowy beżowy

Ciąża jest dla każdej kobiety niezwykłym przeżyciem. Warto w tym okresie zadbać o własny komfort, dobierając wygodne biustonosze ciążowe. Czym powinny odznaczać się staniki dla ciężarnych? Gdzie znajdziemy taką odzież?

Stanik dla ciężarnych

Biustonosz ciążowy powinien być miły w dotyku. Piersi w tym okresie wymagają starannego dobrania odzieży, która nie spowoduje dyskomfortu. Ciekawym rozwiązaniem są specjalne staniki bezszwowe i miseczki rosnące wraz z piersiami. Pamiętajmy o miękkich ramiączkach, które nie będą wbijać się w skórę.

Wygoda przede wszystkim

Wybierając stanik dla ciężarnych postawmy na doskonałą jakość i wysokogatunkowe materiały. Wrażliwe piersi potrzebują delikatności, gdyż w tym okresie są obolałe.
Proste biustonosze prezentują się bardzo efektownie i zapewniają podtrzymanie rosnącego biustu. Co ciekawe, wiele modeli zapobiega także powstawaniu rozstępów na piersiach, co jest dodatkowym atutem. Bardzo ważne jest idealne dopasowanie stanika do rosnących piersi, który miękko je otuli i da poczucie komfortu przyszłej mamie.

Biustonosze dla ciężarnych (np. takie) często posiadają także wkomponowane strefy wzmacniające, nie mają szwów i warto je dobrać do rozmiaru biustu. Taka odzież ma za zadanie podtrzymać biust i wpływać na wygodę ciężarnej, nawet podczas snu. Staniki tego typu zakupimy w sklepach internetowych lub w sklepach z bielizną. Dobierzmy ich fason i krój do swoich oczekiwań, a także do potrzeb wrażliwej strefy biustu. Biustonosz ciążowy jest niezbędny dla każdej przyszłej mamy.