Niech facet wybierze Ci sexowne majtki

Niedawno się poznaliście. Chcesz, by było mu z Tobą jak najlepiej, ale nie wiesz jeszcze dokładnie, co mu się podoba? Nic prostszego. Weź laptop, wejdź na stronę swojego ulubionego sklepu z bielizną i zaproponuj partnerowi, aby Ci coś wybrał. Dzięki temu poznasz jego upodobania.

Jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B

Nie oponuj, kiedy Twój mężczyzna wybierze coś, co niekoniecznie przypadnie Tobie do gustu. To może go zrazić. Nigdy wcześniej nie zakładałaś sexownych majtek z dziurką? No trudno, kiedyś musi być ten pierwszy raz. Bądź otwarta na nowe doświadczenia.

Wciel się w zaproponowaną rolę

Zazwyczaj nosisz bawełniane figi. Twój partner wskazał natomiast na koronkowe stringi. Zamów, załóż i zobacz, co się stanie. Może ostatecznie przekona Cię to, jak w nich na niego działasz. Ignorowanie wzajemnych oczekiwań erotycznych w związku to równia pochyła, prowadząca do poważnego kryzysu, a nawet rozstania.

Sexowne majtki pomagają urozmaicić igraszki

Dzięki dostępności wielu modeli bielizny erotycznej, możesz w nieskończoność urządzać partnerowi pokazy i przebieranki. Mężczyźni uwielbiają tego typu atrakcje. Im obszerniejsza będzie Twoja kolekcja sexownych majteczek, tym większe szanse na to, że wasz związek nie popadnie w rutynę.

Dbaj o to, by regularnie ją uzupełniać. Pozwalaj mu dokonywać wyborów. Czasem jednak rób zakupy sama, aby zaskoczyć go sexownym ozdobnikiem, takim jak kokardka, wstążeczka czy motyw motylka. Zobacz: https://www.xoxoxo.pl/kategoria/majtki-damskie-21