Dlaczego bielizna Triumph cieszy się tak wielkim zainteresowaniem?

Triumph to znana i ceniona marka na całym świecie, która zajmuje się projektowaniem oraz produkcją bielizny, piżam, koszulek nocnych oraz strojów kąpielowych. Kolekcje bielizny Triumphu charakteryzują się przede wszystkim perfekcyjnym wykonaniem, wygodą i wspaniałym designem, który zawsze podąża za najnowszymi trendami mody.

Dlaczego triumph bielizna jest tak popularna?

Kluczowym wydarzeniem dla rozwoju firmy było oczywiście opracowanie lekkiej i bardzo cienkiej tkaniny z użyciem popularnego nylonu oraz lycry. To właśnie dzięki tej tkaninie marka Triumph zawdzięcza swoją ogromną popularność. Warto wspomnieć również i o tym, że klienci zakochali się także w biustonoszach typu push-up, które doskonale uwypuklają piersi.

Bielizna bez szwów

Triumph w 1998 roku wypuściła na rynek rewolucyjne bezszwowe biustonosze – Simply Soft, które do dnia dzisiejszego cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Biustonosze te pod wpływem temperatury ciała doskonale adaptują się do indywidualnych kształtów każdej kobiety. Bielizna bezszwowa okazała się strzałem w dziesiątkę i to właśnie dzięki niej marka Triumph wypłynęła na szerokie wody. Bielizna bez szwów to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla kobiet, które mają delikatną i wrażliwa skórę.