Chcesz wyróżnić się na plaży? Sięgnij po seksowny strój kąpielowy

Kobiety lubią czuć się seksownie i pięknie, niezależnie od wieku i sylwetki. Choć nie zawsze dajemy sobie na to przyzwolenie, latem warto spuścić z tonu. Ciepła pora roku to szczególny czas, w którym nie warto myśleć o niedoskonałościach figury. Wybierz odpowiedni strój kąpielowy i ciesz się słońcem!

Klasyczny strój dwuczęściowy

Jeśli jesteś posiadaczką zgrabnego ciała, na który świetnie wygląda każdy kostium – jesteś szczęściarą. Możesz wybrać dowolny wariant. Aby dodać sobie seksapilu, zdecyduj się na mocno wycięte bikini lub ozdobny strój. Intrygujące paseczki i sznureczki rozbudzą wyobraźnię niejednego mężczyzny na plaży.

Jednoczęściowy kostium kąpielowy

Niekomfortowo czujesz się w majtkach i staniku na plaży? Być może lepszym rozwiązaniem będzie wariant jednoczęściowy. Wybierz np. seksowny strój jednoczęściowy z wiązaniem na piersiach lub wycięciami po bokach ciała. Jeśli czujesz, że Twoim atutem jest biust, a wolisz ukryć brzuszek – znajdź strój, który uwidoczni Twoje zalety!

Brzuszek pod kontrolą

Innym rozwiązaniem, dzięki któremu możliwe jest modelowanie sylwetki, jest zakup seksownego stroju kąpielowego z podniesionym stanem. Tak, mowa o kostiumie dwuczęściowym, lecz takim, który odkrywa jedynie górną część brzucha – tę mniej problematyczną. Dzięki wysokiej talii majtek, możesz wyglądać pięknie i modnie – bez poczucia dyskomfortu.

Podkreślone pośladki

A może Twoją mocną stroną jest pupa? Wybierz majtki odkrywające pośladki, a zawojujesz plażę podczas urlopu. Przy okazji – opalisz się w najlepszy możliwy sposób!