Z jakiego materiału wybrać majtki kobiece?

W dzisiejszych czasach bielizna produkowana jest z dwóch głównych rodzajów materiałów. Mowa oczywiście o materiałach naturalnych oraz materiałach syntetycznych. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które materiały są godne polecenia, a które należy omijać szerokim łukiem.

Bawełniane majtki

Obecnie bawełna jest najpopularniejszym naturalnym materiałem z którego wykonuje się bieliznę. Wybierając nowe majtki Sloggi spomiędzy takich modelów pamiętać należy jednak o tym, że o jakości bawełny świadczy długość i delikatność poszczególnych włókien. Najlepsza bielizna damska to ta, która powstała w wyniku tzw. „czesania bawełny”. Jak łatwo się domyśleć za najlepszą jakościowo bawełnę przyjdzie sporo zapłacić, ale to właśnie ona jest zdecydowanie najdelikatniejsza dla skóry.

różne modele majtek sloggi

Bielizna syntetyczna

Jeszcze kilka lat temu nikt nie produkował majtek Sloggi z materiałów syntetycznych. Sytuacja zmieniła się o 180 stopni, gdy odkryto, że materiały tego typu doskonale nadają się do modelowania i wyszczuplania sylwetki. Warto wspomnieć także i o tym, że w dzisiejszych czasach bardzo wiele rodzajów włókien syntetycznych przewyższa jakością włókna naturalne. W pierwszej kolejności warto inwestować w bieliznę damską od renomowanych producentów, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że w nasze ręce trafią produkty z najwyższej światowej półki.