Wibrator analny – jak rozpocząć zabawę z tym gadżetem?

Przeglądając sklepy internetowe z gadżetami erotycznymi możemy natknąć się na wibratory analne. Jest to specjalny rodzaj zabawki erotycznej, której zadaniem jest stymulowanie odbytu. Nie każdy wibrator nadaje się do tego, dlatego poszukując odpowiedniego sprzętu, należy kierować się odpowiednią kategorią – stymulatory, które są przeznaczone do analnych przyjemności, posiadają zabezpieczenie, dzięki któremu nie utkną w odbycie. Jak wybrać odpowiedni gadżet i jak rozpocząć zabawę z nim?

Nawilżenie – podstawa udanej zabawy

wibrator analny
wibrator analny dostępny w SexShop112

Podczas zabaw z wibratorem analnym, niezależnie czy są użytkownik jest początkujący czy doświadczony, najważniejsze jest nawilżenie. Lubrykant zadziała rozluźniająco, a do tego okolice oraz wnętrze odbytu będzie nawilżone – dzięki temu w trakcie penetracji unikniesz tarcia i związanych z nimi bolesnych odczuć. Jest to w szczególności ważne przy podejmowaniu pierwszych prób, ponieważ złe przygotowanie sprawi ból i dyskomfort, a to niechęć do takich igraszek.

Jaki wibrator analny wybrać?

Jeśli są to początki stymulacji analnej, zaleca się wybór wibratora o mniejszej średnicy i z gładką powierzchnią. Wibratory analne z dodatkowymi funkcjami zostawmy na czas, gdy będziemy bardziej zorientowani w temacie stymulacji analnej oraz świadomi co sprawia nam przyjemność. Dla bardziej doświadczonych idealnie sprawdzi się wibrator o większej średnicy czy z wypustkami – pozwoli nam to na więcej doznać w trakcie zabaw. Przy zakupie warto przemyśleć, czy planujemy zabawy pod prysznicem bądź w wannie – w takim przypadku należy zwrócić uwagę czy gadżet jest wodoodporny.

Jak używać wibratora analnego, aby było przyjemnie i bezpiecznie?

Podczas zabaw analnych z gadżetami najważniejszą kwestią jest cierpliwość. Nie wolno od razu wkładać całego wibratora do odbytu. Należy robić to spokojnie i powoli, aby przyzwyczaić organizm do nowych bodźców. Odbyt naturalnie nie jest przystosowany do tego, że coś jest do niego wkładane, dlatego należy robić to z rozwagą oraz z odpowiednim nawilżeniem. Istotne jest, aby wibrator analny był używany tylko do penetracji odbytu – nie wolno używać go naprzemiennie do pochwy, ponieważ istnieje wysokie ryzyko infekcji intymnych.