Stroje i kostiumy erotyczne – świetny sposób na urozmaicenie życia seksualnego

Osoby chcące urozmaicić swoje życie seksualne, czy to w porozumieniu z partnerem, czy też zaskakując go, mają do tego wielkie, praktycznie nieograniczone możliwości. Można na przykład zainicjować spontaniczne zbliżenie, w dodatku w nietypowym miejscu, wypróbować nową, ekstrawagancką pozycję czy też zastosować zabawki erotyczne. Jedną z lepszych opcji zaś na pewno są kostiumy erotyczne, które można znaleźć w bardzo szerokim wyborze.

Bielizna erotyczna i dodatki

Figlarne koszulki nocne, szlafroczki i peniuary, pończochy i pasy czy też zestawy bielizny można kupować w zwykłych sklepach z bielizną, mających szeroki wybór produktów, jak i w typowych sklepach erotycznych – sex shopach, przy czym te drugie zwykle oferują znacznie odważniejsze propozycje. Można też postawić na dodatki – pończochy, podwiązki, opaski na oczy, a nawet długie, eleganckie rękawiczki. Tak naprawdę więc nie potrzeba wiele, by zrobić wielkie wrażenie na drugiej osobie. Takie fatałaszki działają zwłaszcza na mężczyzn.

Przebrania erotyczne

Za pomocą kostiumów erotycznych można nie tylko podkreślić swój seksapil i przemienić się w wampa, ale też przeistoczyć się w całkowicie inną osobę. Takie stroje są więc chętnie wybierane, szczególnie przez osoby, które lubią filmy dla dorosłych. W takich produkcjach często występują wyzwolone pokojówki czy kucharki, niegrzeczne uczennice czy gorliwe sekretarki. Dzięki erotycznym przebraniom można stać się jedną z nich i spełnić fantazje swojego mężczyzny, samej przy tym świetnie się bawiąc. Jednak takie stroje dedykowane są też dla mężczyzn. Panowie mogą stać się na przykład policjantem, barmanem, kelnerem czy… diabłem. Takie stroje mogą też mieć oczywiście wymowę zabawną i stać się ciekawym elementem wspólnych pikantnych zabaw. Są też świetne na prezent, na przykład na walentynki.