Stanik do zadań specjalnych

Wiele kobiet z uczuciem ulgi zrzuca stanik na koniec dnia. Nie wiedzą one, jak wielkie znaczenie ma odpowiednie dobranie jego kroju i rozmiaru. Prawidłowo dobrany rozmiar biustonosza powoduje, że jest on praktycznie niewyczuwalny na ciele, a jego całodniowe noszenie nie ma prawa powodować jakiejkolwiek niewygody.

Biustonosz na co dzień

Panie mające problem z doborem rozmiaru stanika, mogą zgłosić się do brafitterki, która im w tym pomoże. Jest to osoba, która idealnie określi, jaki typ i rozmiar biustonosza będzie idealny dla konkretnej sylwetki. Ważne, by noszone na co dzień staniki wykonane były z wysokiej jakości materiałów,. które umożliwiają swobodny przepływ powietrza. Miseczki nie mogą w żadnym wypadku być za małe – wtedy nieestetycznie odznaczają się pod ubraniem.

Produkty Triumph 

Całkiem innym tematem są staniki dla matek karmiących. Powinny być one wykonane z miękkiej bawełny, która nie podrażnia wrażliwych w tym czasie piersi. Najważniejszym udogodnieniem w stanikach tego typu są odpinane miseczki, dzięki którym w każdym momencie szybko i sprawnie można nakarmić dziecko. Takie właśnie są produkty Triumph Mamabel – nie tylko wygodne, ale i nadzwyczaj eleganckie i estetyczne. Z pewnością trafią w gust niejednej karmiącej mamy.

Mamabel Comfort