Jaki biustonosz do karmienia na noc wybrać?

Wiele kobiet woli spać w staniku, dlatego też warto dowiedzieć się jaki biustonosz do karmienia wybrać na noc. Pamiętać należy o tym, że w czasie laktacji piersi są bardzo wrażliwe, dlatego też wymagają szczególnej opieki. 

Czym charakteryzuje się dobry stanik na noc?

Idealny biustonosz na noc powinien być lekki, delikatny, miękki i bardzo elastyczny. Na noc najlepiej sprawdzą się takie modele, które nie posiadają szwów i fiszbinów. Osoby, które poszukują ciekawej alternatywy dla staników na noc, mogą postawić również na specjalne topy bawełniane. Oryginalny stanik top jest rozciągliwy i zapewnia niesamowity komfort. Przez pierwsze tygodnie po urodzeniu dziecka, wypływ mleka może być bardzo duży, dlatego też warto pomyśleć o zakupie specjalnych wkładek laktacyjnych. 

Wygodne i eleganckie biustonosze dla każdej kobiety

Dobrej jakości biustonosz do karmienia powinien być bezszwowy i co najważniejsze koniecznie musi zawierać specjalne wzmocnienia. To właśnie wzmocnienia rewelacyjnie kształtują biust i zapewniają niesamowity komfort w każdej sytuacji. Największą zaletą staników tego typu jest jednak ich niesamowita elastyczność. Wybierając nowy biustonosz warto upewnić się, czy jest w nim odpowiednia ilość wolnego miejsca na wkładki laktacyjne. Z praktycznego punktu widzenia najlepszym wyborem będą zawsze biustonosze, które mają odpinane miseczki. Warto postawić również na staniki, które mają dość dużą regulację zapięcia. Z praktycznego punktu widzenia im więcej poziomów zapięcia, tym lepiej dla nas.