Jaką bieliznę powinny nosić karmiące mamy?

W okresie karmienia piersią, mamy absolutnie nie powinny zapominać o sobie i swoim stylu. Większość ich jednak w tym czasie, często odpuszcza dbanie o siebie i inwestuje w smutną, za dużą odzież, która nie nastraja ich pozytywnie, ani nie wygląda dobrze. To samo dotyczy biustonoszy. Już w czasie ciąży, warto zaopatrzyć się w kilka solidnych i eleganckich modeli, które nie tylko umożliwią szybki dostęp do jedzenia maluchom, ale będą stylowe, eleganckie i bardzo seksowne.

1. Bielizna do karmienia


Wiele marek oferuje piękną, stylowa bieliznę dla karmiących mam. Wielu producentów stawia na wysoką jakość takiego asortymentu, precyzyjne wykończenie oraz efekt wizualny. Również marka Lupoline, która przoduje ostatnio w takim asortymencie stawia na kobiecość i elegancję w swoich produktach, a także zwraca uwagę na niesamowitą ich jakość. Lupoline bielizna do karmienia to piękne koronkowe koszulki do spania, wygodne szlafroczki oraz przede wszystkim wiele biustonoszy, które świetnie podtrzymują piersi oraz tworzone są zgodnie z obowiązującymi trendami.

2. Biustonosze warte uwagi


Panie poszukując takiej bielizny powinny przede wszystkim są przymierzyć przed zakupem. Dotyczy to biustonoszy, które muszą być odpowiednio dobrane rozmiarowo, by precyzyjnie spełniały swoją funkcję. Lupoline biustonosze dla karmiących (zobacz takie) wyposażone są w wzmacniane ramiączka, szersze miseczki oraz wewnętrzne gąbeczki, które powodują, że biust cały czas znajduje się „na swoim miejscu”. Warto wybierać modele żywe i radosne. Wszelkie biustonosze kolorowe, koronkowe lub z ozdobnymi akcesoriami są jak najbardziej mile widziane.