Figi damskie – czy warto po nie sięgnąć?

 Figi to jeden z obligatoryjnych elementów w garderobie każdej kobiety. Lista ich atutów jest bardzo długa, przez co świetnie spisują się we wszystkich warunkach. Aby figi prawidłowo spełniały swoje zadanie, powinny jednak wyróżniać się dobrą jakością, a ponadto muszą być dopasowane do figury kobiety. Choć wiele osób sądzi, że nie ma w tym nic skomplikowanego, to w rzeczywistości wybranie odpowiednich fig nie jest tak łatwe jak mogłoby się wstępnie wydawać. 

Figi damskie – czym się różnią od stringów?

 Pomimo że z fig korzysta znaczna większość kobiet, to i tak wiele pań nie wie, czym produkt ten różni się od stringów. Choć zasadniczo pełnią one bardzo podobną funkcję i mają na celu chronić oraz osłaniać miejsca intymne, to w rzeczywistości ich fason jest zgoła inny. Stringi cechują się bowiem tym, że są mocniej wycięte i z tyłu zawierają jedynie cienki pasek, który wchodzi pomiędzy pośladki. W przypadku fig tył jest zdecydowanie bardziej zabudowany, a pośladki są lepiej osłonięte. Jest to więc klasyczna i najbardziej popularna odmiana majtek. Co ważne, większość fig ma lekko podwyższony stan, dzięki czemu kobiety mogą czuć się w nich nie tylko wygodnie, ale również bezpiecznie. Produkt ten jest zatem absolutnie obligatoryjnym elementem u każdej kobiety. 

U jakich kobiet dobrze sprawdzą się figi?

 Choć figi są noszone przez niemal wszystkie kobiety niezależnie od wieku czy rodzaju figury, to u pewnych osób sprawdzają się one szczególnie dobrze. Co ważne, figi świetnie wyglądają na ciele każdej kobiety bez względu na jej wiek. Chętnie korzystają z nich bowiem zarówno nastolatki, jak i dojrzałe kobiety. Produkt ten nieźle spisuje się również u osób, które narzekają na nadmiar kilogramów. W tym aspekcie są o wiele lepsze od stringów, gdyż nierzadko działają wyszczuplająco. Kluczem przy wyborze fig powinna być natomiast figura. Majtki te fenomenalnie nadają się dla kobiet o figurze gruszki, które mają szerokie biodra. Dzięki temu podkreślą one naturalne piękno wszystkich pań i sprawią, że ich sylwetka będzie prezentować się jeszcze bardziej okazale. 

figi damskie bordowe

Figi damskie – dlaczego warto je zakupić? 

  Spektrum walorów fig damskich intimiti jest bardzo szerokie, dzięki czemu są one powszechnie doceniane przez niemal wszystkie kobiety. Do ich głównych atutów zaliczamy:

  • atrakcyjną cenę – figi to produkt, który można dostać za niewielkie pieniądze
  • wygodę oraz komfort
  • możliwość dostosowania wyglądu fig pod swoje wymagania – na rynku można dostać figi w różnych fasonach oraz wzorach
  • wytrzymałość i odporność na zniszczenia 
  • skuteczną ochronę w przypadku przecieknięcia podpaski

 Decydując się na zakup fig, warto dołożyć wszelkich starań, aby był to solidny i renomowany produkt. Ważne, aby figi były wykonane z bawełny i nie cechowały się negatywnym działaniem na szczególnie wrażliwą skórę. Przy wyborze fig warto więc wziąć pod uwagę ich jakość i upewnić się, że będą one w stanie wytrzymać próbę czasu. Niemniej jednak figi damskie są niezbędnym elementem w garderobie każdej kobiety, która marzy o elegancji i wygodzie.