Do czego służy dildo?

Dildo to gadżet, jaki często jest mylony z wibratorem. Są to dwa różne przedmioty, które służą do tego samego celu, jednak w odmienny sposób. Czym jest wibrator, a czym dildo? Na jaki gadżet postawić? O czym pamiętać?

Cechy wibratora 

dildo

Wibrator jest nieco podobny do dildo, jednak ma sporo różnic. Zapewnia wiele bodźców za pomocą wibracji, co daje kobiecie rozkosz. Podczas stymulacji nie trzeba wykonywać żadnych ruchów, a zadaniem użytkownika jest jedynie ustawienie danego stopnia wibracji i przyłożenia zabawki w dane miejsce. Plusem jest to, że wibrator posłuży do podrażnienia kilku stref erogennych. Produkt ma szerokie zastosowanie i cieszy się sporym uznaniem. Nie zapominajmy jednak o dildo, który także ma sporo zalet. 

Cechy dildo

Dildo z SexShop112.pl to sztuczny członek, jaki z pewnością pokochają kobiety, które poszukują doznań podobnych do klasycznego seksu. Użycie zapewnia dyskrecję, gdyż przedmiot nie wydaje żadnych odgłosów. Zaletą jest to, że dildo nie wymaga ładowania i nie może się zepsuć. To niezawodna zabawka w każdej sytuacji. Najczęściej producenci stawiają na silikon medyczny lub szkło, przy czym ta pierwsza opcja jest niezwykle elastyczna. Dildo może posiadać specjalną przyssawkę, dzięki czemu zamocujemy zabawkę do płaskiej powierzchni, zyskując komfort podczas użytkowania. Bez problemu z dildo skorzystają nawet dwie osoby. Wiele modeli jest kompatybilne z uprzężą. Na  rynku znajdziemy sporo rozmiarów i kolorów, co pozwoli dobrać dildo do swoich oczekiwań. 

Zakupu gadżetów łóżkowych dokonamy w internetowym sex-shopie. Producenci cały czas poszerzają ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców. Sprawnie znajdziemy to, czego szukamy i urozmaicimy nasze życie łóżkowe.