Body erotyczne w garderobie kobiety

Mężczyźni często opierają postrzeganie świata na zmyśle wzroku. Widok ponętnych kształtów pobudza w nich pożądanie oraz przyspiesza bicie serca. Gorset erotyczny może być gadżetem bardzo przydatnym przy miłosnych uniesieniach. Nie ma niczego lepszego od widoku ukochanej w seksownym kostiumie, ubranym z myślą o partnerze.

Czym kierować się przy wyborze?

Kobieta w body musi czuć się swobodnie. Pomaga w tym wybór właściwego materiału oraz kroju. Stopień ekspozycji ciała zależy wyłącznie od zainteresowanej. Seksowne body nie odkrywa wszystkiego, stanowiąc wyłącznie zachętę do dalszych starań. Siateczkowy wzór pobudzi bardziej zmysły, zwłaszcza jeżeli fason zawiera pewne prześwity.

Kolorystyka czerwieni przykuwa uwagę samców, działając niczym płachta na byka. Czerń pomoże ukryć drobne mankamenty figury, w bieli każda kobieta będzie wyglądać elegancko oraz niewinnie.

Warto pamiętać o tym, aby gadżet nie był zbyt opięty. Nie ma niczego gorszego od poczucia dyskomfortu we własnej sypialni i to już na etapie przedwczesnych igraszek.

body erotyczne

Na różne okazje

Body erotyczne doda pikanterii w grze wstępnej. Istnieje szansa, że partner nie zwróci szczegółowej uwagi na jakość wykonania tej części garderoby. Nie zmienia to jednak strategii zakupowej. Przy wyborze body lub gorsetu należy unikać:

  • syntetycznych materiałów o wątpliwej trwałości,
  • zbyt wyeksponowanych kostiumów (nie oddziałują na zmysły i zmniejszają pole do popisu dla wyobraźni),
  • zakupów „w ciemno” (dobre body powinno być dopasowane do sylwetki).

Sam kostium stanowi wyłącznie element urozmaicenia w życiu erotycznym. Sprawdzi się świetnie w Walentynki, rocznice oraz przy codziennych uniesieniach. Z perspektywy partnera okaże się miłym odejściem od rutyny, która często niszczy związki.