Biustonosz erotyczny – jaki wybrać?

Niemal każda kobieta zawsze pragnie wyglądać seksownie i zmysłowo. Zwłaszcza w łóżku. Skąd tak wiele kobiet szuka dla siebie idealnej bielizny erotycznej. Szczególne znaczenie ma tu biustonosz. Powinien być wygodny i sprawiać, że piersi wyglądać będą w nim idealnie. Czym zatem kierować się przy jego wyborze?

Rozmiar ma znaczenie

tanie biustonosze

Przede wszystkim biustonosz nie powinien być kupowany bez mierzenia. Zwłaszcza jeśli dany model kupowany jest po raz pierwszy. Niestety wiele kobiet popełnia ten błąd mając przekonanie, że idealnie znają swój rozmiar. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wcześniejsze przymierzenie biustonoszy, znalezienie swojego idealnego rozmiaru i dopiero wówczas zakup bez mierzenia np. online. Biustonosze erotyczne to szczególne rodzaje biustonoszy. Jak wspomniano, muszą zapewniać odpowiedni komfort, ale muszą także sprawiać, że piersi będą się w nich prezentować seksowanie i ponętnie. Dlatego wybór właściwego rozmiaru jest tak ważny.

Typ biustonosza

Na rynku dostępne są różne staniki erotyczne. Wybór tego odpowiedniego jest szczególnie ważny. Panie o większym biuście sięgnąć mogą po stanik push up, który idealnie podkreśli kształt i wielkość biustu. Innym typem biustonosza erotycznego jest biustonosz typu gorset. Jest to biustonosz, który nie tylko podkreśla piersi, ale również znakomicie wysmukla.

Kolor biustonosza

Wybierając stanik erotyczny zapomnieć nie można o kolorze. Tu dużą popularnością cieszą się biustonosze w kolorze czarnym i czerwonym. Kolor jest jednak często kwestią indywidualnego gustu. Pamiętać jednak trzeba, aby cała bielizna erotyczna była spójna, a zatem w tym samym kolorze.