3 niezawodne rady – jaka powinna być sex bielizna?

Elementem urozmaicającym życie erotyczne bez wątpienia jest odpowiednio dobrana bielizna. Aby była wygodna i dobrze się prezentowała, musi jednak spełniać kilka warunków.

Odpowiedni rozmiar
Sex bielizna przede wszystkim musi być dopasowana do sylwetki. Źle dobrana nie tylko nie będzie prezentować się efektownie, ale także może podkreślić wszelkie niedoskonałości. Warto zatem przymierzyć bieliznę przed jej zakupem.

Materiał
Wybierając bieliznę erotyczną należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego została wykonana. Największą popularnością cieszy budzący jednoznaczne skojarzenia lateks. Jednak koronkowe elementy sex bielizny także są niezwykle pociągające i estetyczne.

Wygoda
Bielizna erotyczna powinna być przede wszystkim wygodna. Wiele osób popełnia ogromny błąd, gdy podczas wyboru odpowiedniej kieruje się wyłącznie jej walorami estetycznymi. Sztywne materiały lub elementy garderoby, które sprawiają uczucie dyskomfortu – zwyczajnie nie sprzyjają miłosnym uniesieniom. Dlatego warto zaznaczyć, że sex bielizna (zobacz tutaj) ma nie tylko cieszyć oko, ale również wygodnie się nosić.

Seks od wielu lat nie jest już tematem tabu. Urozmaicenia w sypialni również. Bielizna erotyczna, bielizna BDSM czy inne zabawki erotyczne stają się co raz bardziej popularne. Producenci seksownej bielizny prześcigają się w pomysłach na tworzenie rozbudzających wyobraźnię wdzianek. Warto zainwestować w nią nie tylko po to, by usatysfakcjonować partnera, ale także by poczuć się wyjątkowo kobieco.